Ubytovanie

Všetky izby aj všetky vnútorné priestory hotela sú nefajčiarske, fajčiari môžu využiť balkóny izieb a priestor pred vchodom hotela.

Vaši štvornohí miláčikovia sú u nás vítaní. Pre majiteľov psíkov máme k dispozícii dvojlôžkové izby na prízemí s priamym východom do prírody cez terasu hotela.

Na požiadanie Vám radi bezplatne zapožičiame na izbu detskú postieľku aj detskú stoličku v hotelovej reštaurácii.

Všetky postele v hoteli sú manželské, bez možnosti rozdelenia. Z priestorových dôvodov nie sú na izbách možné prístelky.

Check-in začína o 14:00, check-out je do 10:30.

Ponúkame Vám ubytovanie v dvojlôžkových izbách, rodinných izbách pre štyri osoby a apartmánoch pre 1 až 3 osoby.

Dvojlôžková izba

Izba je vybavená manželskou posteľou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, televízorom a bezplatným WIFI pripojením. Samozrejmosťou je veľká skriňa, nočné stolíky a nočné lampy pre každé lôžko a každá izba má balkón alebo východ na terasu hotela

Rodinná izba

Izba pre štyri osoby je spojením dvoch samostatných dvojlôžkových izieb zdieľajúcich spoločnú chodbu, WC a kúpeľňu. Je vybavená dvoma manželskými posteľami, kúpeľňou so sprchovacím kútom, jedna z dvoch izieb má televízor. Izba má bezplatné WIFI pripojenie. Každá z dvoch izieb má veľkú skriňu, nočné stolíky s lampami pre každé lôžko a izby zdieľajú veľký spoločný balkón.

Apartmán

Priestranný dvojizbový apartmán je určený pre dve až tri osoby. Hlavná izba je vybavená manželskou posteľou s nočnými stolíkmi a lampami, veľkou skriňou, obývacou časťou s dvoma kreslami a sedačkou, konferenčným stolíkom a písacím stolom s TV. Druhá časť apartmánu je jedálenská, s rozťahovacou sedačkou, jedálenským sedením pre 4 osoby a stolom. Kuchynská linka je vybavená kompletným riadom, príbormi, varnou platňou a drezom, rýchlovarnou kanvicou a doplnkami pre stolovanie a varenie. Apartmán dopĺňa kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Pozdĺž celej obývacej aj kuchynskej časti apartmánu prebieha veľký balkón. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na WIFI.

REZERVÁCIA UBYTOVANIA